-->

Bayanların erkeklerde antipatik bulduğu 10 giysi tarzı

Dünyanın en yakışıklı, en cazip erkeği dahi giyse bayanlar tarafından hiçbir zaman tam puan alamayacak şeyler

1. Derin v yaka üstler. Aşırıya kaçmayan v yaka üstler, erkeğe stil ve çekicilik verirken derin yaka tişört, gömlek ve kazaklar basit ve özgüvensiz gösterir.
Derin v yaka üstler
Derin v yaka üstler

2. Mini şortlar . Kadınlar erkeklerin deniz şortu benzeri mini şort giymelerini çok itici bulur. Kim topluluk içerisinde yarı çıplak kıllı bacak görmek arzu eder ki?
Mini şortlar
Mini şortlar 

3. Esprili ve sloganlı tişörtler . Pek çok kadına göre sloganlı tişört giyen erkekler, yürüyen reklam panosuna benziyor. Bu tarz tişörtler dikkati üzerindeki mesaja çektiğinden dikkat dağıtıcı bulunur. Yalın tişörtler tercih edebilirsiniz.
Esprili ve sloganlı tişörtler
Esprili ve sloganlı tişörtler

4. Parmak arası terlikler. Her ne kadar rahatınıza düşkün olsanız da bayanlar deniz ve kıyı kesimleri dışında parmak arası terlik giyen erkekleri pek beğenmez.
Parmak arası terlikler
Parmak arası terlikler

5. Tişört üzerine yelek. Bayanlar yelek kombinlerini daha çok takım elbiselerde beğenir. Tişört üzerine giyilen yelekleri ise sıradan ve komik bulurlar. Bu yüzden siz siz olun yeleğinizi yalnızca takım elbiselerinizle kullanın, farklı bir havanız olacaktır.
Tişört üzerine yelek
Tişört üzerine yelek

6. Geniş metal detaylı kemerler. Büyük boy geniş metal detaylı kemerler modası geçmiş, abartı bir görüntüdür. Klasik, deri detaylı sade kemerleri tercih etmenizi öneririz.
Geniş metal detaylı kemerler
Geniş metal detaylı kemerler

7. Bol takım elbiseler. Takım elbise her erkeğin gardırobunda yer alması gerekenlerden biridir, elbet üzerinizde emanet gibi durmayanlardan...
Bol takım elbiseler
Bol takım elbiseler

8. Pembe olan her şey. Pembe kadınların üzerine yapışmış bir renk olduğu için erkeklerin bu rengi tercih etmesi onları çekicilikten uzak, zevksiz biri gibi gösterir.
Pembe olan her şey
Pembe olan her şey

9. Dar pantolon ve taytlar. Çok dar olmamak şartıyla bazı dar kesimler tarz bulunsa da taytımsı pantolonlar kadınlar tarafından kesinlikle beğenilmiyor.
Dar pantolon ve taytlar
Dar pantolon ve taytlar

10. Boncuk bilezikler, aksesuarlar. Fazla dar olmamak koşuluyla bazı dar kesimler tarz bulunsa da taytımsı pantolonlar bayanlar tarafından kesinlikle beğenilmiyor
Boncuk bilezikler, aksesuarlar
Boncuk bilezikler, aksesuarlar

0 comments


EMOJİEMOJİ

ÖNCEKİ YAZI ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI SONRAKİ YAZI