-->

Uyuşturucu taşımak için şaşırtıcı yöntem

sasirtici haber
Uyuşturucu taşımak için ilginç yöntem
Jandarmaların çevirme yaptığını görünce bir ambulanstan yol kenarına atılan 6 valizde tam 112 kilo esrar ele geçirildi. Diyarbakır Lice’ye İstanbul’dan kiraladığı bir ambulans ile gelen F.B ile beraber ambulansda görevli 2 kişi ve ambulans şöförü de gözaltına alındı.

Diyarbakır Sur ilçesinde bulunan Mermer Jandarma komutanlığı önündeki yol kontrol noktasına 100 metre kala bir süre duran, sonrasında kontrol noktasına ilerleyen ambulansın durumundan şüphelenen askeri yetkililerin ambulansın durakladığı noktada yaptıkları kontrollerde yol kenarına atılmış 6 valiz içerisindeki 112 kilo esrar ele geçirildi.

İstanbul’da ikamet eden F.B’nin hasta olduğunu ve acilen Diyarbakır’a gitmesi gerektiğini beyan ederek özel bir şirketten ambulans kiraladığı tespit edildi. F.B.’nin Lice’de irtibata geçtiği kişilerden 6 valiz esrarı teslim aldığı ve ambulansa koyduğu, sonrasında da ambulanstaki görevlilere İstanbul’a dönmek istediğini söylediği öğrenildi.

Yapılan sorgulamaların ardından şöför ve ambulansta görevli diğer iki kişi serbest bırakıldı. F.B.’nin ise soruşturması devam ederken Lice’de esrarı teslim aldığı kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

0 comments


EMOJİEMOJİ

ÖNCEKİ YAZI ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI SONRAKİ YAZI